پارکومتر دیجیتال PM-1000

شرکت پارا به منظور مدیریت پارک های حاشیه ای خیابان برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی پارکومتر های کارتی نموده است. این سیستم در کلان شهر تهران در حال اجرا و بهره برداری می باشد

 

سیستم پرداخت مکانیزه پارکینگ طبقاتی

 بنا به نیاز سازمان ها و مراکز پرتردد،‌ گروه صنعتی پارا با پشوانه توانمند نرم افزاری و سخت افزاری،  سیستم کاملا خودکارپرداخت مکانیزه پارکینگ طبقاتی با کیفیت درجه یک پارا رونمایی می کند. پارا روش پارک جدید منطبق با استاداردهای جهان را برای اولین بار در تمامی نقاط کشور تولید، عرضه و پشتیبانی می کند.

 

پرداخت الکترونیک اتوبوس

سیستم پرداخت الکترونیک اتوبوس با بیش از شش سال بهره برداری موفق در بیش دوازده شهر ایران، قابلیت هایی از جمله سیستم پرداخت و کنترل مکانیزه با دو کنسول اپراتور و مشتری،‌ سیستم AVL و تخلیه wireless یکی از محصولات منحصر به فرد در این مجموعه می باشد.

 

پارکومتر دیجیتال PM-2000

نسل جدید پارکومترهای کارتی پارا با استفاده از انرژی خورشیدی دارای امکانات جدیدی نظیر پشتیبانی از اینترنت 3G و 4G، صفحه نمایشگر بزرگتر، قابلیت ارتباط رادیویی با سنسور های پارک و خودروی ثبت تخلف این شرکت می باشد.

فایروال سازمانی پارا – پاوان

فایروال پارا-پاوان اولین فایروال تمام ایرانی و دارای مجوز پدافن غیر عامل، مخصوص کنترل و سرویس دهی به سیستم های سازمانی.

 

TVM | TICKET VENDING MACHINE

خودپرداز شارژ، فروش کارت و بلیت، قابل استفاده در ایستگاه های مترو، پایانه های اتوبوسرانی و تاکسیرانی می باشد با امکان شارژ و فروش کارت های شهروندی و بلیت های چند سفره. این خودپرداز قابلیت دریافت سکه، کارت بانکی عضو شبکه شتاب، اسکناس و پرداخت مازاد را به صورت سکه و اسکناس دارا می باشد