پارکومتر دیجیتال PM-1000

شركت پارا به منظور مدیریت پارك هاي حاشيه اي خيابان براي اولين بار در ایران اقدام به طراحي پاركومتر هاي كارتي نموده است. اين سيستم در كلان شهر تهران در حال اجرا و بهره برداري مي باشد

 

سیستم پرداخت مکانیزه پارکینگ طبقاتی

 بنا به نیاز سازمان ها و مراکز پرتردد،‌ گروه صنعتی پارا با پشوانه توانمند نرم افزاری و سخت افزاری،  سیستم کاملا خودکارپرداخت مکانیزه پارکینگ طبقاتی با کیفیت درجه یک پارا رونمایی می کند. پارا روش پارک جدید منطبق با استاداردهای جهان را برای اولین بار در تمامی نقاط کشور تولید، عرضه و پشتیبانی می کند.

 

پرداخت الکترونیک اتوبوس

سیستم پرداخت الکترونیک اتوبوس با بیش از شش سال بهره برداری موفق در بیش دوازده شهر ایران، قابلیت هایی از جمله سیستم پرداخت و کنترل مکانیزه با دو کنسول اپراتور و مشتری،‌ سیستم AVL و تخلیه wireless یکی از محصولات منحصر به فرد در این مجموعه می باشد.

 

پارکومتر دیجیتال PM-2000

نسل جديد پاركومترهاي كارتي پارا با استفاده از انرژي خورشيدي داراي امكانات جديدي نظير پشتيباني از اينترنت 3G و 4G، صفحه نمايشگر بزرگتر، قابليت ارتباط راديويي با سنسور هاي پارك و خودروي ثبت تخلف اين شركت مي باشد.

فایروال سازمانی پارا – پاوان

فایروال پارا-پاوان اولین فایروال تمام ایرانی و دارای مجوز پدافن غیر عامل، مخصوص کنترل و سرویس دهی به سیستم های سازمانی.

 

TVM | TICKET VENDING MACHINE

خودپرداز شارژ، فروش کارت و بلیت، قابل استفاده در ایستگاه های مترو، پایانه های اتوبوسرانی و تاکسیرانی می باشد با امکان شارژ و فروش کارت های شهروندی و بلیت های چند سفره. این خودپرداز قابلیت دریافت سکه، کارت بانکی عضو شبکه شتاب، اسکناس و پرداخت مازاد را به صورت سکه و اسکناس دارا می باشد