سیستم مدیریت تردد و پرداخت پارکینگ ها عمومی

اولین پروژه: ۱۳۹۳
با توسعه کلان شهر ها و پر جمعیت تر شدن آن ها، اجاره و مدیریت فضای پارک خوردرو های عمومی در مکان ها پر تردد، یکی از آمدزاترین بخش های سازمان های دارای این امکان می باشد. شرکت داده پردازی پارا سامانه پارس با پشتوانه توانمند نرم افزاری و دانش سخت افزاری شرکت پارا صنعت، سیستم مکانیزه پرداخت و تردد پارکینگ های طبقاتی را به منظور تسهیل در استفاده و تردد در پارکینگ های عمومی، معرفی می نماید. این سیستم، پرداخت هزینه پارکینگ را بوسیله کارت های بانکی و وجه نقد از تمامی روش های روز دنیا در تمامی نقاط پارکینگ میسر می سازد.

View details
سیستم مدیریت تردد و پرداخت پارکینگ ها عمومی

بلیت الکترونیک ناوگان اتوبوسرانی

اولین پروژه: ۱۳۹۰
بنا به اعلام نیاز سازمان های حمل و نقل شهری به سیستم کامل مدیریت پرداخت و کنترل تردد ناوگان عمومی اتوبوس رانی و سبقه این شرکت از نظر انجام پروژه های مرتبط طی یک دهه گذشته، سیستمی با قابلیت های جدید، حتی فراتر از نیاز سازمان های حمل و نقل طراحی و تولید شده است، که هم اکنون در سازمان حمل و نقل شهری شهرکرد در حال سرویس دهی به شهروندان این شهرستان می باشد.

View details
بلیت الکترونیک ناوگان اتوبوسرانی

کارگزار بازاریابی و پشتیبانی شرکت ارتباط الکترونیک فردا

شروع کارگزاری از ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۸
به دلیل سبقه فنی این شرکت در بازاریابی سیستم های پرداخت و پشتیبانی ازاین پایانه ها در بخش های نرم افزار، الکترونیکی و مکانیکی، این شرکت به مدت ۵ سال کارگزاری پایانه های فروش سیار و ثابت بانک آینده را در استان های تهران، فارس و لرستان برای بازاریابی و پشتیبانی تا ۱۶،۰۰۰ را به نتیجه رسانده است.

View details
کارگزار بازاریابی و پشتیبانی شرکت ارتباط الکترونیک فردا

فایروال سازمانی پارا – پاوان

شروع پروژه: 1380
ایروال ساخت مشترک گروه صنعتی پارا و شرکت پاوان با استفاده از قطعات با کیفیت بالا و استاندارد تولید بومی بوده و با اخذ گواهی C3 از سازمان پدافند غیر عامل قابل رقابت با دستگاه های مشابه خارجی می باشد. به منظور رعایت مسائل ایمنی جهت شبکه داخل کشور دارای اولویت نسبت به تولیدات خارجی می باشد.

View details
فایروال سازمانی پارا – پاوان

CITAP

شروع پروژه : 19 فروردین 1398
Citap724.ir یک سرویس وب-بیس برای شارژ مستقیم تلفن های سیار همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا می باشد. Citap724.ir دارای چند صد نماینده و چند هزار مشتری فعال در سطح کشور می باشد. این یکی از روش های فروش عمده شارژ توسط شرکت داده و پردازی پارا سامانه پارس می باشد.

View details
CITAP

توزیع کننده شارژ تمام اپراتور ها

شروع پروژه: مرداد 1393
شرکت داده پردازس پارا سامانه پارس با بیش از ۷ سال تجربه در فروش شارژ تلفن های همراه هم اکنون جز چند شرکت انگشت شمار فروش شارژ های تمامی اپراتورها (ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا) می باشد. پنل وبسرویس سیتاپ ۷۲۴، دستگاه های VVM، پوزهای بانکی، شماره ۴۳۷۴ و نمایندگی های متعدد از جمله روش های فعالیت این شرکت در بستر فروش الکترونیکی این محصول مس باشد.

View details
توزیع کننده شارژ تمام اپراتور ها
  • 1
  • 2