تاریخچه شرکت

داده پردازی پارا سامانه پارس

شرکت داده پردازی پارا سامانه پارس بعنوان ارائه دهنده خدمات نوین انفورماتیکی و تولید کننده تجهیزات مخابراتی، بانکی و خدمات شهری مانند پارکومترهای دیجیتال، دستگاه های خودپرداز بانکی، وب کیوسک بانکی و سازمانی، سیستم های پرداخت مکانیزه پارکینگ، دستگاه های فروش بلیت الکترونیک اتوبوس و مترو، دستگاه های فروش شارژ تلفن همراه و سیستم فروش شارژ الکترونیکی تحت وب اپراتورهای تلفن همراه فعالیت می نماید. نمایندگی تمامی اپراتورهای تلفن همراه و راه کارهای مخابراتی از دیگر سرویس های این مجموعه می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصین ایرانی همواره تلاش می کند محصولات با کیفیت و کاربردی را در راستای برآورده نمودن نیازهای سازمان ها و مشتریان ارائه دهد.

اهداف ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات شرکت

این راه کارها برای هر کسب و کاری قابلیت بهبود ارزش بازار، مشتری و فروش را دارا می باشد

مشتریان شرکت